Biuro rachunkowe Szczecin - LOWTAX

Księgowość Szczecin

Księgowość Szczecin w naszym wykonaniu to profesjonalne usługi, które są indywidualnie dostosowane do różnych branż. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zrozumieć i zapanować nad swoją księgowością. Niezależnie od rozmiaru firmy, zapewniamy prowadzenie księgowości Szczecin zgodnej z obowiązującymi przepisami w całym kraju. 

Komplenta obsługa

* Księgi rachunkowe
* Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR)
* Ryczałt Ewidencjonowany
* Kadry i płace
* Doradztwo

Dodatkowe usługi wspomagające biznes

* Program do wystawiania faktur
* Dostęp do Panelu klienta
* Ubezpieczenie majątku firmy
* Leasing sprzętu

Szeroka i doświadczona kadra

* Specjaliści z różnych działów
* Kadra z wieloletnim doświadczeniem
* Wiedza kadr na bieżąco aktualizowana

Niższe koszty za usprawnienia

* Dokumenty elektroniczna -30%
* Dokumenty skanowane -10%
* Dodatkowe firmy -20%

Pełna księgowość Szczecin – wybierz sprawdzone rozwiązania dla biznesu

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług wspierających prowadzenie biznesu. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w doradztwie księgowym, obsłudze księgowej oraz księgowości dla firm i spółek Szczecin.  Postaw na sprawdzone biuro rachunkowe Szczecin i zapomnij o problemach finansowych w firmie.

Czym wyróżnia się nasza firma księgowa Szczecin?

Wybierając nasze biura księgowe Szczecin, możesz mieć pewność, że Twoje sprawy są w najlepszych rękach. Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę księgową firm, która pozwoli Ci skupić się na rozwoju Twojego biznesu. Gwarantujemy:

 • Indywidualne podejście do klienta: jesteśmy świadomi, że każda firma ma unikalne potrzeby i wymagania, dlatego też nasze podejście do każdego klienta jest indywidualne. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową i dostosowaną do potrzeb obsługę, również w indywidualnych przypadkach, jak księgowość dla stowarzyszeń Szczecin;

 • Profesjonalizm i rzetelność: nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy cechują się profesjonalizmem i rzetelnością w wykonywanych zadaniach. Dobra księgowa i księgowy Szczecin z naszego biura to podstawa zadowolenia z prowadzonych działań;

 • Wieloletnie doświadczenie: mamy bogate doświadczenie w branży księgowej, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie;

 • Jasne i przejrzyste zasady współpracy: stawiamy na przejrzystość w relacjach z naszymi klientami. Dlatego też zapewniamy klarowne zasady współpracy oraz transparentność w naszych działaniach;

 • Nowoczesne rozwiązania technologiczne: w trosce o wygodę i efektywność naszych klientów, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, jak księgowość online Szczecin. Dzięki temu możemy zapewnić szybką i efektywną obsługę.

Zaufali nam m.in.

Zaufali nam

Jako biuro rachunkowe Szczecin
doradzamy od 2016 roku

Lat
doświadczenia
Dokumentów dziennie
Stałych
klientów
%
Profesjonalizmu

Korzyści ze współpracy z naszym biurem księgowym

Decydując się na współpracę z LOW TAX, zyskujesz dostęp do doświadczonego zespołu księgowych, którzy oferują wiele usług związanych pośrednio i bezpośrednio z księgowością Szczecin. Wybierając nasze biura księgowe Szczecin, nie musisz już martwić się o kontrole podatkowe, nasz zespół służy pomocą również w tym zakresie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo podatkowe Szczecin. Wszystko, czego potrzebujesz, to bezpieczeństwo i pewność, że kwestie podatkowe i księgowe są obsługiwane przez specjalistów, takich jak my. 

Usługi księgowe

Kompleksowa obsługa księgowa zarówno dla firm o rozbudowanej strukturze, jak i dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Usługi kadrowo-płacowe

Biuro rachunkowe LOW TAX oferuje swoim klientom kompleksową obsługę
kadrowo-płacową.

Pozostałe usługi

Kompleksowa obsługa, również poza prowadzeniem księgowości i spraw kadrowo-płacowych.

Szczecin księgowość – dedykowana oferta dla Twojego biznesu

W dzisiejszym dynamicznym świecie, skuteczne zarządzanie księgowością staje się kluczowym elementem sukcesu każdej firmy. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców w Szczecinie, nasza firma oferuje dedykowaną i kompleksową usługę księgową, która pozwoli Ci skupić się na rozwoju, zamiast tracić czas na biurowe procedury.

Podstawą naszej działalności jest księgowość, która obejmuje szereg kluczowych usług:

 • Pełna księgowość: nasze doświadczone zespoły księgowych zapewniają kompleksową obsługę księgową, obejmującą prowadzenie ewidencji księgowej, rozliczanie podatków oraz sporządzanie raportów finansowych;

 • Doradztwo podatkowe: w naszej ofercie znajdziesz również wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego. Nasi specjaliści pomogą Ci zoptymalizować podatkowe obciążenia Twojej firmy, zapewniając legalne rozwiązania, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze;

 • Obsługa kadrowa: zapewniamy kompleksową obsługę kadrową, która obejmuje prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę, rozliczanie wynagrodzeń oraz obsługę ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych;

 • Usługi dla osób prowadzących działalność gospodarczą: oferujemy również kompleksową obsługę księgową dla osób prowadzących działalność gospodarczą, w tym dla przedsiębiorców jednoosobowych oraz spółek osobowych i kapitałowych.

LOW TAX – Twój partner w świecie księgowości!

Podczas współpracy na pierwszym miejscu stawiamy spokój naszych klientów. Wiele przepisów podatkowych zmienia się co roku, dlatego co roku klient decyduje, w jaki sposób prowadzić księgowość.

Rozumiemy, jak ważna jest prawidłowa obsługa księgowa dla Twojego biznesu. Dlatego nasze biuro rachunkowe gwarantuje, że będziesz zawsze na bieżąco z wszelkimi zmianami podatkowymi.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Poczuj różnicę, jaką daje współpraca z profesjonalistami.

Zapytanie ofertowe

  Rodzaj działalności

  Forma rozliczeń

  Płatnik VAT
  taknie

  Współpraca
  StałaJednorazowaWyprowadzenie zaległościKontrola